FORGOT YOUR DETAILS?

Serwis dojarek

Serwisujemy największe gospodarstwa w okolicy np.: RSP Hopkie, JUNG Werbkowice, Ekowar itd. Obecnie obsługujemy ok. 100 dojarek przewodowych i ok. 200 bańkowych. Nasz zespół serwisowy liczy 3 serwisantów, którzy mają w sumie 23 lata doświadczenia w pracy z dojarkami. Serwisujemy nie tylko dojarki ale również schładzarki, zgarniacze, stacje paszowe itp.  

Jak pracujemy?

  • Niepoprawne działanie dojarki jest jedną z najczęstszych przyczyn zapalenia wymienia co wiąże się z dużymi kosztami, dlatego ważne są dokładne i regularne przeglądy dojarek.
  • Krowy muszą być dojone regularnie. Wiedzą o tym zarówno hodowcy jak i nasi serwisanci, dlatego w razie awarii robimy wszystko aby rozwiązać problem jak najszybciej i jak najskuteczniej.
  • Czasami jedna drobna usterka może spowodować przestoje w udoju dlatego w miarę możliwości reperujemy na miejscu. W przypadku kiedy to nie jest możliwe, zabieramy uszkodzoną część a na ten czas zostawiamy w zastępstwie naszą. Dużo awarii udaje nam się rozwiązywać skutecznie poprzez doradztwo telefoniczne.

Wszystko co robimy w naszym serwisie ma na celu zapewnienie ciągłego i zdrowego doju.

Serwisanci stacjonują pod n/w adresem od godziny od 8.00 - do 9.30 od poniedziałku do piątku pod adresem: Łaszczówka, ul wiejska 15, 22-600 Tomaszów Lubelski. Po godzinie 9.30 pracują w terenie i trzeba się z nimi umawiać telefonicznie. Punkt sprzedaży czynny pod tym adresem od 8.00 do 16.00 Na przeglądy dojarek (bańkowych i przewodowych) w gospodarstwie klienta- w przeciągu 3-dni po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przegląd hali udojowej - po ustaleniu terminu z Daniel Mazur. Zakup części serwisowych- również na ul. Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość Naprawy pulsatorów w przeciągu 5 dni od daty otrzymania lub od ręki na wymianę, we wszystkich punktach stacjonarnych VITAL-ZAM (Zamość, Łaszczówka, Lubaczów)
 

Przykładowe inwestycje

Hala udojowa bok w bok 2x22 dla firmy Ekowar w Tarnogrodzie w 2013r. Gospodarstwo zaopatrzyliśmy w nowy zbiornik do mleka 20000l. W chwili obecnej w gospodarstwie dojonych jest 450 krów.   W 2013r. w gospodarstwie Pana Adam Buchajskiego w Niemstowie zamontowaliśmy dojarkę przewodową (12 aparatów udojowych) na 120 krów. W 2014r. w tym samym gospodarstwie w drugiej oborze zamontowaliśmy dojarkę przewodową na 88 krów (8 aparatów udojowych).   Zamontowaliśmy również kilkadziesiąt dojarek przewodowych u rolników indywidualnych.

Kierownik serwisu

Daniel Mazur tel.: 502 413 498

daniel.mazur@vitalzam.pl

Serwisant

Ozimek Michał tel.: 501 786 640

michal.ozimek@vitalzam.pl

Serwisant

Przemysław Kwarciany tel.: 500 248 626

przemyslaw.kwarciany@vitalzam.pl

TOP